SPOLEČNÁ POMOC HRDINŮM V PRVNÍ VLNĚ COVID

SPOLEČNÁ POMOC HRDINŮM V PRVNÍ VLNĚ COVID
SPOLEČNÁ POMOC HRDINŮM V PRVNÍ VLNĚ COVID

DARUJEME ENERGII I ÚSMĚVY

 

Rok 2020 je pro všechny z nás velmi turbulentní a plný změn. A i když se někdy mění situace doslova z minuty na minutu je zapotřebí zachovávat klidnou hlavu, rozvážnou ruku a hlavně srdce na správném místě.

Když se na začátku března objevil v naší matičce zemi virus z východu, všichni jsme byli svědky maximálního zapojení všech zdravotníků, policistů, hasičů, lékárníků a dalších. Přáli jsme si „přiložit ruku k dílu“ a proto jsme se rozhodli darovat to, co umíme nejlépe. A tak jsme v úterý 17. 3. sbalili kávovar, upražili čerstvou kávu, připravili cukry, kelímky, míchátka, roušky a rukavice a vydali se směr Fakultní nemocnice v Brně. Darování kávy ve FN Brno vyvolalo krásné a velmi silné emoce.

Ten den jsme si uvědomili, že káva není jenom zdroj energie, ale hlavně zdroj radosti, kterou lze zahřát u srdce. Díky tomuto zážitku jsme se obratem rozhodli pomáhat i dále a následovat tak naši vizi dělat lidem radost.

V následujících dnech jsme osobně rozvezli přes 51 kg výběrové kávy, 3 kávovary JURA zapůjčené společností PETRACO, s.r.o. a stovky cukrů, kelímků a míchátek… A hlavně velkou spoustu radosti a energie.

SPOLEČNÁ POMOC HRDINŮM V PRVNÍ VLNĚ COVID
SPOLEČNÁ POMOC HRDINŮM V PRVNÍ VLNĚ COVID

Udělat radost a doplnit zásoby energie bylo potřeba spoustě dalším zdravotníkům, záchranářům, hasičům, nebo i pracovníkům hygienických stanic. Avšak po rozdání více než 51 kg kávy v hodnotě 37 542 Kč jsme již neměli dostatek prostředků pro další dary.

Proto jsme s kolegy a kamarády dali hlavy dohromady a připravili oficiální a transparentní veřejnou sbírku Děkujeme, že pomáháte. Chtěli jsme tak opravdu poděkovat všem, co aktuálně pomáhají. S nově vzniklým projektem se projevila i obrovská vlna solidarity, a to především ze strany štědrých dárců, kteří spolu s příspěvky věnovali našim hrdinům i dojemné vzkazy. Zapojili se i herci z Městského divadla Brno, kteří dali dohromady krásné děkovné video, stejně tak jako i pan Miroslav Donutil. Společnost PROFICIO připravila a během víkendu nastartovala oficiální web sbírky www.dekujemezepomahate.cz.

Díky této obrovské podpoře se nám podařilo rozdat přes 300 balíčků, které obsahovaly nejen kávu MOTMOT, ale i výživné FIT müsli tyčinky a imunitní bombu v podobě zázvorového nápoje GINGER SHOT. Tyto balíčky nadupané energií směřovaly do nemocnic a hasičských, policejních nebo i hygienických stanic po celém Brně, kde udělaly radost spoustě hrdinům.


Společně jsme vybrali téměř 150 000 Kč a předali celkem 358 balíčků hrdinům FN Brno, Dětské nemocnice Brno, Hasičského záchranného sboru JMK, Krajské hygienické stanice JMK, Zdravotnické záchranné služby JMK, lékárně v Rosicích a v neposlední řadě Armády ČR.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení