SAMBA BLEND, OBLÍBENÁ KÁVA ŠÉFŮ A MANAŽERŮ

SAMBA BLEND, OBLÍBENÁ KÁVA ŠÉFŮ A MANAŽERŮ

SAMBA blend jsme namysleli a vyladili společně s členy Spolku absolventů MBA (ve zkratce SAMBA), tedy spolku, který vytváří příjemné a neformální prostředí pro setkávání majitelů firem, top managementu a specialistů napříč obory.

SAMBA blend se stal nedílnou součástí všech SAMBA setkání, akcí nebo vzdělávacích programů. Můžeme tedy říci, že jej nejčastěji pijí šéfové a šéfky, manažeři a manažerky, majitelé a majitelky firem, kterým blend pražíme na míru.

Tato směs kávy nabízí středně intenzivně hořkou, čokoládově-oříškovou a zemitou chuť. Hodí se na espresso nebo alternativní způsoby přípravy jako je frenchpress nebo moka konvička.

SLOVO PRAŽIČE

„Základ směsi tvoří oříškovo-čokoládová káva z Brazílie, ozvláštněná kávou z Hondurasu s decentně zemitou chutí a na závěr doslova pohlazena kávou z Nikaragui, kterou si sami dovážíme. Směs připravujeme tak, že napražíme potřebné množství káv. Následně z jednotlivých káv vybíráme nepovedená zrnka, která by mohla ovlivnit výslednou chuť kávy. Poté všechny kávy v tajném poměru smícháme a důkladně promícháme“ říká Pavel Haninec, jeden ze 4 bratrů, kteří založili MOTMOT, a který je zároveň účastníkem akcí SAMBA.

SAMBA BLEND, OBLÍBENÁ KÁVA ŠÉFŮ A MANAŽERŮ

Pavel nejen společně s ostatními bratry vede a řídí pražírnu, ale taky studoval manažerský program MBA. A jak říká neskutečně mi to v podnikatelském životě otevřelo oči. Se SAMBOU jsem měl ale zkušenosti už dříve, díky účasti na akcích jako SAMBeer nebo kulturně-knižní kluby alias KKK. Ta společnost mi přišla velmi příjemná a zajímavá je pro mě už ta myšlenka sdružovat lidi, kteří mají co povědět a kteří za to stojí.

 

Náš tip: SAMBA blend skvěle chutná společně s doutníkem nebo sklenkou rumu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení