OTEVÍRÁME NOVÝ COFFEE POINT V CENTRU BRNA!

Otevíráme nový coffee point v centru Brna!

Přinést naši kávu do centra Brna. To byl sen, který jsme si chtěli splnit už dlouho. A protože jsme na na něm několik posledních měsíců opravdu usilovně pracovali, můžeme teď říct: je to tady! V pondělí 6. června 2022 jsme odstartovali provoz našeho nového MOTMOT coffee pointu na Masarykově ulici 12.

Jaký je náš příběh?

Kdysi jsme se potkali na vysokoškolských kolejích. Dva čeští a dva slovenští bráchové. Petr a Pavel + Peter a Pavel. Bydleli jsme v pokojích kousek od sebe, na stejné chodbě. Stali se z nás přátelé a posléze i parťáci – to když jsme se po škole rozhodli, že společně začneme pražit a prodávat kávová zrna od farmářů z Nikaraguy, se kterými jsme se osobně poznali během cest po Střední Americe.

 

Sami jsme si vyzkoušeli, jak se káva pěstuje, sklízí, zpracovává i praží. A naše pražičské umění ladíme od roku 2017 ve vlastní pražírně na Skácelově ulici v Brně, kde dnes pražíme zrna nejen z Latinské Ameriky, ale i z Afriky. Na své si u nás přijdou jak milovníci klasického espressa a čokoládovo-oříškových chutí, tak fanoušci ovocných, světle pražených káv, ideálních na filtrované způsoby přípravy.

 

V září 2020 jsme k naší pražírně na Skácelově otevřeli první MOTMOT coffee point na Francouzské ulici, ale to, co jsme si vždycky přáli, bylo setkávat se s vámi přímo v centru dění. Jak říká náš Paľo: “Pro otevření provozovny na Masarykově ulici jsme se rozhodli začátkem tohoto roku. Hnací silou byla a je touha naplňování naši firemní vize: dělat lidem radost. To se dá z centra Brna dělat mnohem jednodušeji. Proto dnes může vonět výběrová káva na trase šaliny 9 od náměstí Svobody až po “hlavas”.

Otevíráme nový coffee point v centru Brna!
Otevíráme nový coffee point v centru Brna!

Na co se v novém coffee pointu můžete těšit?

Zastavit se k nám můžete pro kávu s sebou nebo si vybrat kvalitní výběrová zrnka na doma. Kávu vám připraví a s výběrem ochotně poradí naši kávoví experti a baristé v jednom. Kromě toho tady můžete pořídit také vybavení na přípravu kávy nebo speciality, jako třeba náš kávový sirup 2šot, čokoládu s kávovými boby nebo nikaragujské rumy. A abychom nezapomněli – vyzvednout si zde samozřejmě můžete i objednávky z našeho e-shopu.

Na Masarykově 12 budeme hýčkat vaši závislost každý všední den od 8:00 do 19:00, tak se za námi stavte! Najdete nás přímo u zastávky Zelný trh. Těšíme se na vás!