OTEVÍRÁME NOVÝ COFFEE POINT V CENTRU BRNA!

Otevíráme nový coffee point v centru Brna!

Přinést naši kávu do centra Brna. To byl sen, který jsme si chtěli splnit už dlouho. A protože jsme na na něm několik posledních měsíců opravdu usilovně pracovali, můžeme teď říct: je to tady! V pondělí 9. května 2022 jsme odstartovali zkušební provoz našeho nového MOTMOT coffee pointu na Masarykově ulici 12.

Jaký je náš příběh?

Kdysi jsme se potkali na vysokoškolských kolejích. Dva čeští a dva slovenští bráchové. Petr a Pavel + Peter a Pavel. Bydleli jsme v pokojích kousek od sebe, na stejné chodbě. Stali se z nás přátelé a posléze i parťáci – to když jsme se po škole rozhodli, že společně začneme pražit a prodávat kávová zrna od farmářů z Nikaraguy, se kterými jsme se osobně poznali během cest po Střední Americe.

 

Sami jsme si vyzkoušeli, jak se káva pěstuje, sklízí, zpracovává i praží. A naše pražičské umění ladíme od roku 2017 ve vlastní pražírně na Skácelově ulici v Brně, kde dnes pražíme zrna nejen z Latinské Ameriky, ale i z Afriky. Na své si u nás přijdou jak milovníci klasického espressa a čokoládovo-oříškových chutí, tak fanoušci ovocných, světle pražených káv, ideálních na filtrované způsoby přípravy.

 

V září 2020 jsme k naší pražírně na Skácelově otevřeli první MOTMOT coffee point na Francouzské ulici, ale to, co jsme si vždycky přáli, bylo setkávat se s vámi přímo v centru dění. Jak říká náš Palo: “Pro otevření provozovny na Masarykově ulici jsme se rozhodli začátkem tohoto roku. Hnací silou byla a je touha naplňování naši firemní vize: dělat lidem radost. To se dá z centra Brna dělat mnohem jednodušeji. Proto dnes může vonět výběrová káva na trase šaliny 9 a 4 od náměstí Svobody až po “hlavas”.

Otevíráme nový coffee point v centru Brna!
Otevíráme nový coffee point v centru Brna!

Na co se v novém coffee pointu můžete těšit?

Interiéry na Masarykově sice ještě nemají svou finální podobu, my už se ale nemohli dočkat, až otevřeme a přivítáme první zákazníky, takže zatím jedeme v tzv. zkušebním provozu. Už teď se k nám ale můžete zastavit pro kávu s sebou nebo si vybrat kvalitní výběrová zrnka na doma. Kávu vám připraví a s výběrem ochotně poradí naši kávoví experti a baristé v jednom. A abychom nezapomněli – vyzvednout si zde samozřejmě můžete i objednávky z našeho e-shopu.

Na Masarykově 12 budeme hýčkat vaši kofeinovou závislost každý všední den od 8:00 do 19:00, tak se za námi stavte! Najdete nás přímo u zastávky Zelný trh. Těšíme se na vás!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení