DŮM PRO JULII: KÁVA, KTERÁ POMÁHÁ

DŮM PRO JULII: KÁVA, KTERÁ POMÁHÁ

V České republice je aktuálně sedm a půl tisíce nevyléčitelně nemocných dětí, které potřebují speciální péči. Lékařská pomoc je u nás na vysoké úrovni, starost o traumatizované rodiče a podpora jejich rodin je ale velmi nedostatečná, či spíš až na pár organizací úplně chybí.

Nezisková organizace Dům pro Julii se proto rozhodla postavit v Brně první dětský hospic, který by nabízel dětem a hlavně jejich rodinám veškerou odbornou pomoc a péči. A to pomoc zdravotní, psychologickou, duchovní a další. Zdravotní sestry a pečovatelky Domu pro Julii docházejí do rodin a starají se o děti. Díky tomu si rodiče mohou od náročné péče odpočinout a předcházet tak vyčerpání a vyhoření.

 

 

 

DŮM PRO JULII A MOTMOT

Příběh Julie a její rodiny se nás velmi dotkl a proto jsme se rozhodli podpořit vznik dětského hospice v Brně. Z prodeje každého balíčku blendu Dům pro Julii věnujeme na stavbu hospice 10% částky.

Dům pro Julii blend má chuť oříšků a mléčné čokolády a nabízí příjemnou hořkost. Skvěle se hodí na přípravu espressa, moka konvičky či frenchpressu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení