DŮM PRO JULII: KÁVA, KTERÁ POMÁHÁ

DUM PRO J
 

V České republice je aktuálně sedm a půl tisíce nevyléčitelně nemocných dětí, které potřebují speciální péči. Lékařská pomoc je u nás na vysoké úrovni, starost o traumatizované rodiče a podpora jejich rodin je ale velmi nedostatečná, či spíš až na pár organizací úplně chybí.

Nezisková organizace Dům pro Julii se proto rozhodla postavit v Brně první dětský hospic, který by nabízel dětem a hlavně jejich rodinám veškerou odbornou pomoc a péči. A to pomoc zdravotní, psychologickou, duchovní a další. Zdravotní sestry a pečovatelky Domu pro Julii docházejí do rodin a starají se o děti. Díky tomu si rodiče mohou od náročné péče odpočinout a předcházet tak vyčerpání a vyhoření.

 

 

 

DŮM PRO JULII A MOTMOT

Příběh Julie a její rodiny se nás velmi dotkl a proto jsme se rozhodli podpořit vznik dětského hospice v Brně. Z prodeje každého balíčku blendu Dům pro Julii věnujeme na stavbu hospice 10% částky.

Dům pro Julii blend má chuť oříšků a mléčné čokolády a nabízí příjemnou hořkost. Skvěle se hodí na přípravu espressa, moka konvičky či frenchpressu.