NIKARAGUJSKÉ DOUTNÍKY, NA KTERÉ SE NESPĚCHÁ

Je to už pár let, co Peter, jeden ze čtyř bratrů, kteří založili naši pražírnu, odletěl do Nicaragui. Nakonec tam zůstal celkem 3 a půl roku a během té doby se nejen naučil vše o tom, jak se pěstuje a zpracovává káva, ale také se spřátelil se señorem Flacem. Kubáncem, který opustil svou domovinu, aby mohl za lepších podmínek provozovat manufakturu na doutníky právě v Nicaragui, v městečku Estelí.

NIKARAGUJSKÉ DOUTNÍKY, NA KTERÉ SE NESPĚCHÁ

Señor Flaco založil Osuna Cigars, kde v současné době ručně balí doutníky 20 zaměstnanců, z tabáku vypěstovaného na nikaragujských plantážích. Společně s Flacem jsme vykouřili mnoho doutníků, takže víme, že si je nejvíce vychutnáte v klidu, když na ně máte dostatek času a když si k nim nalijete sklenku dobrého rumu, nebo si připravíte šálek výběrové kávy.

SEÑOR FLACO

Dobrosrdečný Kubánec, který by se rozkrájel pro svou rodinu a zaměstnance, zásadně nikdy nikam nespěchá a život si hlavně užívá. Protože na všechno je potřeba mít dost času. I na doutníky.

NIKARAGUJSKÉ DOUTNÍKY, NA KTERÉ SE NESPĚCHÁ

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení