Vánoční set ovocný

Pro letošní Vánoce jsme pro vás připravili unikátní set obsahující vánoční kávový speciál Colombia Santa Ana, čokoládu Nibs & Coffee a oblíbený espresso sirup 2ŠOT s pomerančovou příchutí. To vše zabalené v dárkové krabičce se zlatou stuhou.

Set obsahuje:

  • Colombia Santa Ana - vánoční speciál se svěží ovocitou chutí rakytníku, svařeného vína a švestkových povidel, který provoní celý domov a skvěle se bude hodit i k vánočnímu cukroví. Káva je vhodná na filtr.
  • Čokoláda Herufek feat. MOTMOT: Nibs & Coffee - spojením dvou rodinných firem Herufek & MOTMOT vznikla čokoláda Nibs & Coffee! 54% mléčná čokoláda s kusy kakaových bobů a hlavně s námi upraženou bio kávou z Hondurasu. Čerstvě upražené drcené kakaové niby a drcená pražená kávová zrna bohatě pokrývají tabulku tmavé mléčné čokolády.
  • Espresso sirup 2ŠOT - pomerančovo-kofeinová bomba, kterou jsme připravili ve spolupráci s Vandou z Brna, tvůrkyní legendárních sirupů. Ze sirupu si připravíte spoustu super nápojů. Zkuste ho jen tak s vodou a ledem, se sodou, nebo třeba v alko drinku.

Tento set obsahuje kávu Colombia Santa Ana, kterou jsme vybrali a upražili tak, aby si ji vychutnali zákazníci vyhledávající ovocnější, acidnější chutě. Pokud v kávě vyhledáváte spíše klasičtější hořkost, připravili jsme pro vás Vánoční set hořký.

Přejete si kávu namlít? ?
Skladem
799 Kč / ks 694,78 Kč bez DPH
Vánoční Balíček Colombia Santa Ana white background
Tip

Dárková krabice obsahuje:

  • 250g zrnkové kávy Colombia Santa Ana
  • 55g čokoláda Nibs & Coffee Herufek feat. MOTMOT
  • 330ml espresso sirup 2ŠOT s pomerančovou příchutí