Vánoční set hořký

Pro letošní Vánoce jsme pro vás připravili unikátní set obsahující vánoční kávový speciál Peru San Ignatio, čokoládu Nibs & Coffee a oblíbený espresso sirup 2ŠOT s pomerančovou příchutí. To vše zabalené v dárkové krabičce se zlatou stuhou.

Set obsahuje:

  • Peru San Ignatio - vánoční speciál s vyváženou chutí a chuťovým profilem, který skvěle doplní hřejivou vánoční atmosféru. Objevíte v něm tóny černého čaje, mirabelek a sladkého kešu.
  • Čokoláda Herufek feat. MOTMOT: Nibs & Coffee - spojením dvou rodinných firem Herufek & MOTMOT vznikla čokoláda Nibs & Coffee! 54% mléčná čokoláda s kusy kakaových bobů a hlavně s námi upraženou bio kávou z Hondurasu. Čerstvě upražené drcené kakaové niby a drcená pražená kávová zrna bohatě pokrývají tabulku tmavé mléčné čokolády.
  • Espresso sirup 2ŠOT - pomerančovo-kofeinová bomba, kterou jsme připravili ve spolupráci s Vandou z Brna, tvůrkyní legendárních sirupů. Ze sirupu si připravíte spoustu super nápojů. Zkuste ho jen tak s vodou a ledem, se sodou, nebo třeba v alko drinku.

Tento set obsahuje kávu Peru San Ignatio, kterou jsme vybrali a upražili tak, aby si ji vychutnali zákazníci vyhledávající klasičtější, hořké chutě bez kyselosti. Pokud v kávě vyhledáváte spíše svěží ovocitost, připravili jsme pro vás Vánoční set ovocný.

Přejete si kávu namlít? ?
Skladem
749 Kč / ks 651,30 Kč bez DPH
Vánoční Balíček Peru San Ignatio white background
Tip

Dárková krabice obsahuje:

  • 250g zrnkové kávy Peru San Ignatio
  • 55g čokoláda Nibs & Coffee Herufek feat. MOTMOT
  • 330ml espresso sirup 2ŠOT s pomerančovou příchutí