Vánoční kávový rádce

Vánoční kávový rádce

Vánoční kávový rádce

 

Jakým dárkem letos potěšíte své blízké? Obdarovat vhodným dárkem ušitým na míru je pro každého z nás určitou každoroční výzvou. Proto jsme pro Vás připravili Vánočního rádce

Níže také naleznete Vánoční rozcestník, který Vám pomůže s výběrem toho nejvoňavějšího dárku letošních Vánoc.

Pod Vánočním rozcestníkem jsme pro Vás připravili 6 tipů na vánoční dárky, kterými potěšíte kávové začátečníky, objevitele, ale i zkušené kávomilce.

Potřebujete-li jakkoliv poradit, napište nám na chat. Sedí u něj Pavel, který Vám pomůže a poradí s jakýmkoliv výběrem.

 


Vánoční rozcestník


Šest tipů na Vánoční dárky

1. Vánoční degustační set

Pro letošní Vánoce jsme pro vás připravili unikátní set obsahující 250g Vánočního kávového speciálu, originální čokoládu Nibs & Coffee, kterou vyrábíme ve spolupráci s moravskou čokoládovnou Herůfek a oblíbený kávový sirup 2ŠOT s pomerančovou příchutí jenž připravujeme ve spolupráci s Vandou z Brna. To vše zabalené v dárkové krabičce se zlatou stuhou.

Na výběr máte ze dvou Vánočních kávových speciálů, hořčejší kávou Peru San Ignacio nebo ovocnější kávu Colombia Santa Ana.

Koupit

Cena od 749 Kč.

Vánoční kávový rádce
Vánoční kávový rádce

2. Vánoční set Thun

Letošní limitkou je Vánoční set Thun. Set obsahuje 250g Vánočního kávového speciálu a originální a jedinečný porcelán, který pro nás zhotovila jedna z nejznámějších českých porcelánek, společnost Thun, založena jíž v roce 1794. 

V daném setu máte na výběr ze dvou Vánočních kávových speciálů a tří velikosti šálků vč. podšálků (espresso, lungo, cappuccino). Pokud máte zájem o tento set, pospěšte si, letos máme pouze 15 ks z každé velikosti šálků.

Koupit

Cena od 1399 Kč.

3. Zážitkové pražení kávy

Spousty z vás si přálo, abychom opět nabízeli akci Zážitkové pražení kávy. A jelikož jsou Vánoce, rozhodli jsme se toto přání splnit. 

Přeneste se spolu s našim pražičem Pavlem do krásného a voňavého světa kávy a poznejte, jaké je to pražit kávu. Během dvouhodinové akce se účastníci dozví vše od pěstování kávy až po samotnou přípravu. Doslova od plantáže až po šálek kávy.

Koupit

Cena 799 Kč.

Vánoční kávový rádce
Vánoční kávový rádce

4. Vánoční speciál

Chcete potěšit svého kamaráda, kolegu v práci či člena rodiny menším dárkem. Věnujte 250g Vánočního speciálu.

Letos jsme si pro vás připravili dva speciály. Prvním z nich je Peru San Ignacio, který skvěle doplní hřejivou vánoční atmosféru. V kávě objevíte tóny černého čaje, mirabelek a kešu a vychutnáte si je jak na espressu, tak na filtru. Druhým z nich je Colombia Santa Ana, jedinečná káva s chutí rakytníku, svařeného vína a švestkových povidel, která provoní celý domov a skvěle se bude hodit k vánočnímu cukroví. 

Koupit Peru San Ignacio Cena 359 Kč.

Koupit Colombia Santa Ana Cena 399 Kč.

5. Voňavý voucher

Chcete nechat výběr dárku na obdarovaném? Můžete mu anebo ji zakoupit voucher v hodnotě 500, 1000 nebo 2000 Kč, který může uplatnit na celý náš sortiment. 

Koupit

Cena od 500 Kč.

 

Vánoční kávový rádce
Vánoční kávový rádce

6. Složte si vlastní dárek

Stále jste nevybrali? Máme pro Vás poslední tip na Vánoční dárek. Tím je prostá, zato stylová dárková krabička. Do krabičky se hravě vejdou tři 150g balíčky kávy, nebo dva 300g balíčky kávy, ale také dva 150g balíčky kávy doplněné o naše další produkty, jako je kávový sirup 2ŠOT, kávová čokoláda a další produkty. Sestavte si dárek na míru. 

Krabička

Cena 49 Kč.