Kavárny & gastro

Motmot

KAVÁRNY & GASTRO

VŮNĚ NAŠÍ KÁVY
VE VAŠEM PODNIKU

Kávu pražíme a dodáváme vždy čerstvou. Ručně vybíráme pražená zrna a balíme je do speciálních balíčků, na které rádi umístíme i vaše logo.
Na naší kávě si pochutnají jak milovníci silného a hořkého espressa, tak filtraři, kteří dávají přednost lehké a ovocné kávě. Nabízíme několik druhů hořké, oříškově-čokoládové kávy různé intenzity, ovocné kávy z Afriky i takové, které jsou zpracovávány alternativními metodami. V nabídce najdete i kávu BIO a Kosher, stejně jako blendy na podporu neziskových organizací.
motmot
motmot

NA BALÍČKY KÁVY VÁM RÁDI UMÍSTÍME LOGO FIRMY

Od začátku našeho příběhu, tedy od roku 2017, jsme navázali spolupráci napříč celým spektrem HORECA. Kávu MOTMOT tak můžete ochutnat hned v několika desítkách restaurací, kaváren, barů, hotelů, ale i menších bister po celé České i Slovenské republice.
Díky naším náročným zákazníkům jsme se za tuto dobu naučili dodávat nejen výběrovou kávu, ale také kompletní vybavení (od kávovarů až po drobné baristické vybavení), školení a další. Na vybavení rovněž dokážeme zajistit výhodné financování.
Kávu vám můžeme dodat i na náhradní plnění
 
MÁME ZÁJEM

REFERENCE

“Když jsme otevírali naši kavárnu, hledali jsme partnera, který by nám pomohl. Naštěstí jsme poznali kluky z MOTMOT. Ti nám zajistili nejen kompletní baristické vybavení, ale i způsob financování. Navíc díky jejich školení můžeme podávat pokaždé dokonalý šálek kávy našim spokojeným zákazníkům.”
Iva Chovanec, majitelka cukrárny a kavárny Yummy Lamy (NOPROBLAMA, s.r.o.)
ignis-club little-saigon dalesicke-pivo yummy-lamy

POTŘEBUJETE
VYBAVENÍ?

Spolupracujeme s výrobci a dodavateli předních značek jako Ascaso, Bravilor Bonamat, Jura a další. Vybavení dodáváme na klíč – kompletně připravíme, zapojíme a proškolíme vás i váš tým. Díky špičkovým technologiím a našemu proškolení připravíte vynikající kávu.
Co vám dodáme:
  • káva
  • kávovary
  • baristické školení
  • mlýnky
  • porcelán
  • chemie a údržba
  • pravidelná péče obchodního zástupce

Maloobchodní ceník kávovarů ASCASO

Maloobchodní ceník produktů Bravilor Bonamat

Další vybavení pro kavárny & gastro
motmot
motmot

Kontaktujte nás

Naše káva ve vašem podniku!
Pokud máte zájem, ozvěte se nám a společně nalezneme řešení.
ŘEŠENÍ NA MÍRU
Peter Haninec, 
tel.: +420 737 085 112
mail: peterhaninec@motmot.cz