Kanceláře

Motmot

KANCELÁŘE

KVALITNÍ VÝBĚROVÁ KÁVA
I VE VAŠÍ FIRMĚ

Kávu pražíme a dodáváme vždy čerstvou. Ručně vybíráme pražená zrna a balíme je do speciálních balíčků, na které rádi umístíme i vaše logo.
Na naší kávě si pochutnají jak milovníci silného a hořkého espressa, tak filtraři, kteří dávají přednost lehké a ovocné kávě. Nabízíme několik druhů hořké, oříškově-čokoládové kávy různé intenzity, ovocné kávy z Afriky i takové, které jsou zpracovávány alternativními metodami. V nabídce najdete i kávu BIO a Kosher, stejně jako blendy na podporu neziskových organizací.
motmot
motmot

NA BALÍČKY KÁVY VÁM RÁDI UMÍSTÍME LOGO FIRMY

Známe to všichni – káva náš doprovází celý náš pracovní den. Spousta z nás se těší na svou první ranní kávu ještě před tím, než zapne počítač. Kdo z nás odmítne našlehané cappuccino jako dezert po dobrém obědě? A co teprve svěží a krásně ovocný filtr z africké výběrovky?
Kde jinde než u firemního kávovaru probíráme ty nejdůležitější témata ve firmě, relaxujeme, ale hlavně díky kávě předvádíme velké pracovní výkony. A to lze přeci nejlépe s kvalitní výběrovou kávou.
Vedle kávy samozřejmě dodáváme potřebné vybavení (kávovary, porcelán apod.), školení, teambuildingy a další.
Kávu vám můžeme dodat i na náhradní plnění.
MÁME ZÁJEM

REFERENCE

“Když jsme v loňském roce přemýšleli, čím obdarovat naše privátní klienty, kvalitní káva se nám zdála jako dobrý nápad. Díky invenci našeho partnera, společnosti MOTMOT, měl každý z našich privátních bankéřů k dispozici speciální dárková balení skvělé kávy s loge Uniredit Private Banking a se svým jménem. Oceňuji, že jsme celou větší objednávku obdrželi během pár dní, přesně podle zadání a ve vynikající kvalitě.”
Václav Frydrych, ředitel Privátního bankovnictví Morava, UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
“S pražírnou MOTMOT spolupracujeme již více než rok. Chuť kávy si pochvalují naši zaměstnanci i obchodní partneři, kterým ji nabízíme na jednáních. Oceňuji flexibilitu dodavatele ohledně změn množství i velikosti balení, setkali jsme se s velmi profesionálním přístupem.”
Tomáš Kreisler, marketingový ředitel Investiční skupina DRFG a.s.
“MOTMOT patří do velmi úzké skupiny pražíren, kde vám jako zákazníkovi poskytnou precizní služby. V reklamách by se dalo říci, že poskytují 3K: Kávu na míru, výbornou Kvalitu a rychlou Komunikaci.Od prvního kontaktování se nám plně věnovali, pražili vzorky jednou, dvakrát, třikrát, tak abychoom nalezli tu správnou chuť. Nyní jsme již pravidelným odběratelem.”
Monika Adamová, DiS., asistentka jednatele, N.K. STAV Brno a.s.
“Od pražírny MOTMOT jsme si objednalu stovky balíčků výběrové kávy,, kterou jsme dávali jako vánoční dárek našim obchodním partnerům. Velice jsme ocenili vstřícnost pražírny, lidské chování, včasné dodání a hlavně naše logo na každém balíčku. “
Magda Belovičková, regionální manager, TUV NORD Slovakia, s.r.o.
zs-ohla tuv-nord mendelova-univerzita pure-storage n-k-stav-brno unicredit-bank drfg decathlone hospodarska-komora

POTŘEBUJETE
VYBAVENÍ?

Spolupracujeme s výrobci a dodavateli předních značek jako Ascaso, Bravilor Bonamat, Jura a další. Vybavení dodáváme na klíč – kompletně připravíme, zapojíme a proškolíme vás i váš tým. Díky špičkovým technologiím a našemu proškolení připravíte vynikající kávu.
Další vybavení pro Kanceláře
motmot
motmot

Kontaktujte nás

Naše káva ve vaší kanceláři!
Pokud máte zájem, ozvěte se nám a společně nalezneme řešení.
ŘEŠENÍ NA MÍRU
Peter Haninec, 
tel.: +420 737 085 112
mail: peterhaninec@motmot.cz