Dárkový set 3 x 150g

Obdarujte svého partnera či kamaráda originálním dárkem v podobě ochutnávkového dárkového setu tří káv, a to z Gold Blendu, Costa Ricy a Ethiopie.

Gold Blend je propojení klasiky a luxusu. Je to směs s ideálním poměrem 100% arabic z Brazílie a Kostariky. Kávy pražíme odděleně, každou na jiný stupeň pražení a až následně je mícháme. Tím docílíme, že káva Brazil dodá směsi příjemně oříškový a čokoládový základ

Costa Rica svým unikátním zpracováním nazývané "honey" dodává této kávě sladší tóny, které vynikají i díky střednímu stupni pražení. Chuť kávy je krásně vyvážená, na začátku vás osloví plným tělem a příjemnou hořkostí a na závěr pohladí velmi decentní ovocnou chutí.

Ethipie je extra sladká a šťavnatá káva, která dostala své jméno po majiteli farmy Shifarawu Berakovi a jedná se o zajímavý mix odrůd JARC a několika dalších místních odrůd (tzv. heirloom). Zrna dozrávala ve výšce 2 150 m. n m. a byla zpracována naturální metodou. Svým chuťovým profilem pak potěší všechny mlsné jazýčky, v šálku totiž nabízí chuť lipo bonbónů, borůvkového jamu a mandarinek. Nejvíce si ji vychutnáte na filtru, ale hodí se i na espresso.

Přejete si kávy v setu namlít? Napište nám jak si přejete kávu namít do poznámky v posledním kroku objednávky.

Skladem
599 Kč / ks 520,87 Kč bez DPH

Dárková krabice obsahuje 3 x 150 g zrnkové kávy:

150g Gold Blend (chuťový profil: hořká čokoláda - med, zpracování natural & yellow honey)

150g Costa Rica Palmichal (chuťový profil: ryngle – karamel – nugát, zpracování: yellow honey)

150g Ethiopia Shifaraw Berako (chuťový profil: lipo bonbóny - borůvkový jam - mandarinky, zpracování: Natural)