Čoko - dárkový set

Voňavý čoko-kávový trojpack je skvělou volbou pro každého, koho chcete obdarovat nejen zrnkovou kávou. Je to skvělý dárek pro všechny, kdo rádi ochutnávají nové věci. Nebo taky pro ty, kdo od vás už několikrát dostali záplavu kávových zrn a ocení něco nového. Nebo pro pár nebo rodinu, kde ne všichni kávu pijí. Prostě pro každého :) Čoko-kávový trojpack obsahuje:

Ruby Blend - smícháním brazilské arabiky a indické robusty jsme pro vás upražili kávu s větším obsahem kofeinu. Ruby Blend tak potěší všechny milovníky kávy, kteří vyhledávají hořkou, silnou a zemitou chuť. 

Čokoláda Herufek feat. MOTMOT: Nibs and coffee - spojením dvou rodinných firem Herufek & MOTMOT vznikla čokoláda Nibs and coffee! 54% mléčná čokoláda s kusy kakaových bobů a hlavně z námi upražené bio kávy z Hondurasu. Čerstvě upražené drcené kakaové niby a drcená pražená kávová zrna bohatě pokrývají tabulku tmavé mléčné čokolády.

Kávový sirup 2ŠOT - pomerančově-kofeinová bomba, kterou jsme připravili ve spolupráci s Vandou z Brna, tvůrkyní legendárních sirupů.

 

Přejete si kávu v setu namlít? Napište nám způsob mletí do poznámky v posledním kroku objednávky.

Skladem
439 Kč / ks 381,74 Kč bez DPH

Dárková krabice obsahuje:

  • 150g zrnkové kávy Ruby Blend (80% arabica, 20% robusta)
  • 55g čokoláda Nibs and coffee
  • 330ml kávový sirup 2ŠOT s pomerančovou příchutí